Aktualijos

Dainos, be kurių nebe įsivaizduojame artėjančių Kalėdų

Gabrielė JUODZEVIČIŪTĖ

Artėjant gražiausioms metų šventėms vienas iš smagiausių arba labiausiai erzinančių dalykų yra kalėdinė muzika. Vieni pradeda jos klausyti jau rugsėjį, kiti piktinasi, jog visur ją leisti pradeda dar lapkritį. Kalėdinė muzika išsiskiria ne vien savo tekstų tematika, bet ir džiaugsminga melodija bei varpelių gausa. Na, ir iš tiesų, jei kalėdinėje dainoje nėra varpelių, ar tikrai ji kalėdinė?

Manau, dauguma sutiktų, jog Mariah Carey „All I Want For Christmas Is You“ yra pernelyg dažnai kalėdiniu laikotarpiu grojama daina. Šalia galima pridėti Wham! „Last Christmas“ ir Train „Shake up Christmas“. Jei dar paminėtumėm „It‘s the Most Wonderful Time of the Year“, „Santa Claus Is Coming to Town“ ir „Rockin‘ around the Christmas Tree“, turėsim visą rinkinį Kalėdų entuziasto mylimiausių ir labiausiai Grinčą erzinančių dainų.

Žinoma, kalėdinių dainų sąraše tiesiog negalima nepaminėti atlikėjo Michael Bublé, be kurio neįsivaizduojamos nei vienos Kalėdos. Jo atlikimas kiek subtilesnis, todėl daugumai priimtinesnis. Na o visiems norintiems kiek kitokios kalėdinės muzikos labai rekomenduoju Laurence Nerbonne „All I Want For Christmas Is You“, Pentatonix „Dance of the Sugar Plum Fairy“ arba Sam Smith „Have Yourself A Merry Little Christmas“. Grupė Pentatonix yra išleidusi ne vieną nuostabios kalėdinės muzikos albumą, na, o klausantis Sam Smith balso neįmanoma nepajausti kalėdinės dvasios.

Taigi nesvarbu, kokia jūsų pozicija dėl pačios Kalėdų šventės, tačiau manau, kad kiekvienas šiuo laikotarpiu gali džiaugtis šventinėmis lemputėmis, eglutėmis, laiku su artimaisiais ir netgi kalėdine muzika.